Úvod »Postele » Postele 80 x 200 cm

Postele 80 x 200 cm

 

Vyberte si postele 80 x 200 cm. Všechny postele jsou vyrobené z prvotřídního materiálu. Při konstrukčním řešení dbáme na pevnost celé postele, aby se nekývala nebo nevrzala. Postele o rozměrech 80 x 200 cm nabízí dostatek prostoru pro dospělého člověka. O to víc se hodí pro dopívající. Vybrat si můžete z různých povrchových úprav a designových variant. Při výběru postele na našem e-shopu máte navíc jistotu, že vám bude ladit i s dalším nábytkem, pokud chcete zachovat barevnost.

 

Délka postele 200 cm je standardem pro kvalitní spánek. V této délce se vyspí pohodlně každý. Díky univerzálnosti tohoto rozměru můžete těmito postelemi bez obav vybavit i chatu nebo penzion. Uplatnění najde taková postel i v hotelu. Dva kusy navíc můžete srazit a pružně vytvořit manželskou postel na dobu, kdy jí potřebujete.

 

Záleží na vás, zda dáte při koupi přednost materiálu, z něhož je lůžko vyrobeno, nebo barvě. Ať tak či tak, s námi se můžete spolehnout, že pořídíte kvalitu, navíc za rozumné ceny.

 

Zboží vám odešleme do 48 hodin.

Vyberte si podkategorii podle typu postele:

Pokračovat na jednolůžka Pokračovat na postele s přistýlkou Pokračovat na postele s úložným prostorem Pokračovat na patrové postele
Jednolůžka S přistýlkou S úložným prostorem Patrové postele
Řadit podle 
Výrobce