Úvod »Postele » Postele 200 x 200 cm

Postele 200 x 200 cm

 

Vyberte si z nabídky postele o rozměru 200 x 200 cm. Tato velikost je populární zejména díky své velikosti, je to totiž pořádné letiště. Pokud sháníte kvalitní manželskou postel do ložnice, jste tu správně. V nabídce máme 4 barevné provedení a různé materiály. Vybrat si tak můžete ze široké škály variant postelí. Veškerý sortiment v této kategorii disponuje prvotřídní kvalitou a materiálem první jakosti. Vybrat si můžete design takový, který prosvítí vaší ložnici a dodá jí šmrnc.

 

K výrobě postelí 200 x 200 cm používáme pouze kvalitní materiál první jakosti. Konstrukce je řešená tak, aby se postel nerozkývala, nevrzala a vydržela mnoho let. Tradiční manželské letiště můžete teď mít i vy. Pokud chcete mít v ložnici širší pohodlnou postel, jste tu správně. Rozměr šířky 200 cm vyhovuje opravdu každému, jsou to v praxi dvě 100 centimentrová lůžka.

 

Barevně lze tyto postele kombinovat i s dalším nábytkem na našem e-shopu. Pokud si nejste jistí výběrem, nebo chcete poradit, rádi vám pomůžeme. Zboží vám odešleme do 48 hodin od objednávky.

Řadit podle 
Výrobce