Úvod »Postele » Postele 140 x 200 cm

Postele 140 x 200 cm

 

Vyberte si z nabídky postele o rozměru 140 x 200 cm. Tato velikost je populární zejména díky svým proporcím, je totiž nejužším dvoulůžkem. Pokud sháníte kvalitní manželskou postel do menší ložnice, jste tu správně. V nabídce máme 4 barevné provedení a různé materiály. Vybrat si tak můžete ze široké škály variant postelí. Veškerý sortiment v této kategorii disponuje prvotřídní kvalitou a materiálem první jakosti. Vybrat si můžete design takový, který prosvítí vaší ložnici a dodá jí šmrnc.

 

K výrobě těchto postelí používáme pouze kvalitní materiál první jakosti. Konstrukce je řešená tak, aby se postel nerozkývala, nevrzala vydržela mnoho let. Tradiční manželské letiště můžete teď mít i vy. Pokud chcete širší postel, naleznete jí v kategoriích vlevo. Rozměr šířky 140 cm vyhovuje většině lidem, jsou to v praxi dvě 70 centimentrová lůžka. Postele 140 x 200 cm vám zkrátka udělají radost a nezaberou moc místa v místnosti.

 

Barevně lze tyto postele kombinovat i s dalším nábytkem na našem e-shopu. Pokud si nejste jistí výběrem, nebo chcete poradit, rádi vám pomůžeme. Zboží vám odešleme do 48 hodin od objednávky.

Řadit podle 
Výrobce  
Naše cena 4 604 Kč