Úvod »Postele»Postele 90 x 200 cm » Patrové postele

Patrové postele 90 x 200 cm

 

V této sekci si můžete vybrat patrové postele o rozměru 90 x 200 cm. Každé jednolůžko v naší nabídce je vyrobeno z prvotřídního dřeva. Při konstrukci každé postele dbáme na její pevnost a stabilitu. Taková postel se vám nerozvrže ani nerozkýve. Vybrat si můžete z mnoha barev a designových provedeních.

 

Patrová postel o rozměru 90 x 200 cm je úplná klasika. Poslouží dospívajícím dětem, studentům, ale i dospělým. Výhodou palandy je, že se vyspí pohodlně dvě osoby, ale zaberou místo pouze jako jedna postel. Palandy často vybírají zákazníci do dětských pokojů nebo pokojů pro hosty, často se s nimi setkáváme i v penzionech a horských chatách. Každé dítě má z palandy navíc radost. Slouží k různým hrám na pevnosti, případně poslouží i jako provizorní prolézačka. Dětské fantazii se meze nekladou. Dospělým tyto aktivity nedoporučujeme.

 

Délka 200 cm je standardní a vyspí se na takové posteli pohodlně každý. V naší nabídce naleznete i jiné rozměry.

 

Pokud budete potřebovat poradit, ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme. Patrové postele lze kombinovat i s dalšími výrobky na našem e-shopu, protože dodržujeme barevnost.

 

Přírodní Bílá Grafit Buk
Dub Olše Calvados Ořech

 

Řadit podle 
Výrobce